صادرات به سوریه

صادرات به سوریه

صادرات به سوریه و فعالیت های صادراتی و تجاری با سوریه

صادرات به سوریه – کشور سوریه یک بازار بکر صادراتی برای محصولات ایرانی است با توجه به وضعیت کشور سوریه به دلیل تحریم های صورت گرفته و همچنین مصوبه هیئت دولت سوریه مبنی بر ممنوعیت واردات کالا از ترکیه و از سویی دیگر رقابتی تر  شدن قیمت کالاهای تولید شده در ایران ، کالاهای ایرانی توان رقابتی بالایی با محصولات مشابه خارجی خود دارند .

برای صادرات به سوریه با بررسی های انجام شده توسط تیم تحقیقاتی و بازاریابی شرکت نورالفرات، تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایرانی میتوانند در حوزه های انرژی ، صنایع ساختمانی ، تجهیزات پزشکی ، صنایع و تجهیزات زیر ساختی و صنایع دامی و غذایی که اولویت بیشتری را در سوریه داراست ورود کنند.  لازم به ذکر است با توجه به حجم بازسازی با سرعت بالای کشور سوریه و بکر بودن صادرات به این کشور، فرصت طلایی برای حضور در این کشور پیش روی ایران قرار دد. با توجه به شرایط کنونی بازار اقتصادی کشور ایران، بهترین راه برای درآمد ارزی و توان مقابله با نرخ دلار جهانی، صادرات و ورود به بازارهای جهانی است و گزینه مناسب برای تولید کنندگان و صادر کنندگان ایرانی همان گونه که در مورد وضعیت جغرافیای و بازار سوریه گفته شد ، صادرات و تجارت با سوریه می باشد.

 

صادرات در کنار انتقال فناوری یکی از مهم ترین ارکان تجارت بین المللی است که از اهرم های مهم سیاست بین الملل نیز به شمار می آید. تقویت صادرات می تواند توسعه اقتصادی صنایع را تسهیل کند و این امر با شناسایی بازارهای جدید و معرفی مشتریان امکان پذیر خواهد بود. ما در کنار شما هستیم تا مسائلی از جمله شناسایی بازار و صادرات و حمل و نقل به سوریه را برای شما انجام دهیم.

خدمات ما در حوزه صادرات به سوریه

تحلیل بازار

مدیریت صادرات از درب کارخانه تا درب انبار مشتری

ثبت سفارش و انجام امور صادرات کالا

حمل و نقل کالا

انجام امور مالی و نقل و انتقالات ارزی

صادرات به سوریه

صادرات به سوریه