بازاریابی در سوریه

بازاریابی در سوریه

بازاریابی در سوریه - بازاریابی کالا و خدمات در سوریه

بازاریابی در سوریه

بدون شک در حال حاضر بازاریابی یکی از ارکان اصلی صادرات به شمار می رود و با گذشت زمان و پیشرفت های حاصل شده در علم بازاریابی روشهای کاربردی تری نسبت به قبل بوجود آمده است.

دو موضوعی که برای بازاریابی در سوریه انجام می شود بازاریابی کالا و بازاریابی خدمات است.

بازاریابی خدمات که پشتوانه آن علم و تا حدودی تجربه است در کشور سوریه بسیار مورد نیاز است. بطور مثال خامات فنی مهندسی، طراحی محصولات پزشکی، تولیدا دارو و طراحی قطعات و… که بعد فیزیکی ندارند به دلیل عدم حضور متخصصین ایرانی در غرب آسیا چندان شناخته شده نیست.

سوریه به دلیل نزیدیکی به بلوک شرق اروپا در این موضوعات از علم آنها استفاده کرده است. لازمه حضور این خدمات مشابه در سوریه داشتن گواهینامه و مدارک بین المللی برای معرفی آن به بازار می باشد. به دلیل ارتباز خوب ایران با سوریه این امکان به راحتی وجود داردو حتی می توان گفت در صورت وجود پتانسیل در ایران، تمایل سوری های برای استفاده از این خدمات بیشتر است.

در زمینه کالاهای ایرانی، به دلیل تجارت سنتی که از قدیم بین ایران و سوریه وجود داشته، کالای ایران برای آنها ناشناخته است و برای حضور در بازار علاوه بر بازاریابی نیاز به نمونه های فیزیکی محصول است تا نمود عینی داشته باشد.

 

شرکت نورالفرات ارائه کننده کلیه موارد مربوط به بازاریابی در سوریه از جمله کالا و خدمات می باشد. ما در اینجا قصد داریم درباره بازاریابی در سوریه و کشورهای دیگری که نورالفرات در آن خدمات ارائه میکند بپردازیم.

بازاریابی در سوریه

بازاریابی در سوریه

بازاریابی خدمات و سرویس چیست؟ – سوریه

با توجه به ملموس نبودن خدمات، فروش یک سرویس و یک خدمت، چالش‌ های مختص خویش را برای مدیران بازاریابی دارد. غالبا بازاریابان و مدیران بازاریابی به‌دنبال نمایش دادن مزایای سرویس های خویش از روش نمودارها و تصاویر می‌باشند تا یک مضمون‌ فرضی و غیر قابل لمس را، عینی‌تر، بصری‌تر و قابل فهم‌تر بکنند.

علاوه بر ارائه خدمات بازاریابی در سوریه توسط شرکت نورالفرات، خدمات حمل و نقل به سوریه ، ثبت شرکت در سوریه، صادرات به سوریه ، اعطای نمایندگی در سوریه، سرمایه گذاری در سوریه و موارد مربوط به اقتصاد سوریه و موارد تجاری و صادراتی در این کشور نیز ارائه می شوند.

بازاریابی در سوریه

بازاریابی در سوریه

بازاریابی با روش های نوین در سوریه

بهتر است برای کسب و کار خودتان حتما یک فروشنده را انتخاب نمایید که با تمامی بخش های کارتان آگاهی داشته باشد و در موقع پرسش و پاسخ، اطلاعات و آگاهی لازم و کامل در اختیار مشتریان بگذارد. یک فرد فروشند که حرفه ای باشد قادر است خریدار را برای یک خرید مجدد تشویق کند و یک مشتری معمولی را به یک مشتری دائمی تبدیل نماید. او میتواند به راحتی تمام سوالاتی که ممکن است مشتری در ذهن خود داشته باشد را حدس بزند و در توضیحات خود آن ها را ارائه دهد.

بازاریابی b2b

آنچه ما در دفتر دمشق و بیروت برای شما انجام خواهیم داد:

  • میزبانی وبینارهای اطلاعاتی(webinars)
  • ارائه محصول در نمایشگاه دائمی در شهرهای مختلف کشور سوریه
  • راه اندازی غرفه صنعت در نمایشگاه های تجاری
  • ارسال خبرنامه ایمیل به عنوان یک کارشناس صنعت و اطلاع رسانی
  • حضور فعال و تعاملی در رسانه های اجتماعی
  • حضور در رویدادهای شبکه صنعت و ایجاد روابط خوب با خریداران
  • و آنچه که مهمتر از همه است؛ ارتباطات ما با تجار و شرکت های سوری سبب می شود تا محصول و خدمات شما در کمترین زمان به بازار سوریه راه پیدا کند.

 

شرکت نورالفرات به منظور افزایش صادرات کالا و خدمات ایرانی، سیاست بازاریابی کالا را به صورت مستقیم دنبال کرده و یکی از اهداف خود را توسعه سهم ایران از بازار کشورهای منطقه بخصوص کشور سوریه قرار داده است. برای تحقق این هدف ما از انواع روش های بازاریابی به همراه تحلیل دقیق بازار استفاده می کنیم که به صورت خلاصه به شرح زیرمی­باشد:

بازاریابی b2c

آنچه ما در دفتر دمشق و بیروت برای شما انجام خواهیم داد:

بازاریابی اینترنتی

نظر به ضریب نفوذ بالای اینترنت و شبکه های اجتماعی در کشور سوریه بخصوص اثرگذاری برخی از سایت های پربازدید در این کشور و همچنین استفاده از شبکه های اجتماعی متنوعی از جمله whatsapp, facebook, Instagram, twitter پیشنهاد ویژه ما به شما دیده شدن از این طریق است.

بازاریابی آفلاین

برخی از شبکه های تلویزیونی کشور سوریه اثرگذاری بالایی بر مخاطبین خود داشته و از طرفداران و تماشاگران زیادی برخوردار هستند همچنین دیده شدن از طریق بیلبوردها و رادیو از دیگر راه های پیشنهادی ما به شماست.

بازاریابی محتوایی

از دیرباز منطقه عمومی شام مسیر گذر بازرگانان و تجاری بوده که کالاهای باکیفیت و لوکس را به ارمغان می­آوردند. از سویی صنایع متنوع و مختلف کشور سوریه که در میان اتحادیه عرب و مردم عرب زبان به کیفیت مشهور بوده سبب شده تا امروزه نیز بازار دمشق و کشور سوریه متشکل از کالاهای باکیفیتی باشد که رقابت را سخت و شیرین می ­کند.

این شیوه بازاریابی در سوریه به شما کمک می کند تا کالایی متناسب با ذائقه و فرهنگ مخاطب سوری خود ارائه دهید.

نورالفرات آماده ارائه خدمات صادرات به سوریه ، همچنین حمل و نقل به سوریه و کلیه امور تجاری به شما عزیزان می باشد.