لیست تجار لبنان

لیست تجار لبنان

ویژگی های تجار لبنان

تاجران لبنانی در معاملات خود تا حدودی رسمی هستند، اما در عین حال از مهمان نوازی غافل نمی شوند. وقتی صحبت از ارائه های کاری به میان می آید، بهتر است وقت خود را صرف کنید، زیرا احوالپرسی های رایج در ابتدای جلسات برای لبنانی ها بسیار مهم است. بهتر است جلسه را با دست دادن و نگاه مستقیم به چشمان طرف قرارداد شروع کنید. مسلمانان بسیار مذهبی مجاز به دست دادن با طرف مقابل نیستند، در چنین مواردی سر خود را به نشانه استقبال تکان می دهند.
اگر در جلسه ای شخصی خود را با عنوان یا عنوان حرفه ای معرفی کرد، هنگام احوالپرسی با همان عنوان او را صدا بزنید. همچنین به یاد داشته باشید که در چنین جلساتی مرسوم است که کارت ویزیت را مبادله کنید که باید با دو دست یا با دست راست داده شود. یک طرف کارت ترجیحاً به زبان عربی یا فرانسوی است که اگرچه لازم نیست، اما در طرف مقابل به خوبی کار می کند.
تجار لبنانی در جلسات کاری به زبان های فرانسوی، عربی و انگلیسی صحبت می کنند. بنابراین، توصیه می شود قبل از شرکت با زبان مورد استفاده در جلسه آشنا شوید و در صورت لزوم مترجم استخدام کنید. جلسات کاری برای طرف مقابل بسیار مهم است، بنابراین به موقع در آنها شرکت کنید.

اهمیت ارتباط با تجار لبنان

نحوه ارتباط گیری با تجار لبنان

دریافت لیست تجار لبنان

به صورت کلی ارتباط با تجار باید ارگانیک و بر اساس بازاریابی در لبنان توسط خود شما باشد اما در کنار آن شما برای ارتباط گیری با تجار لبنانی می توانید با کارشناسان ما در نورالفرات تماس بگیرید تا ضمن دریافت مشاوره رایگان، با تجار باتجربه و معتبر این کشور آشنا شوید.

شماره تماس:

00989221571600

021-91691077