حمل و نقل به سوریه

حمل و نقل به سوریه

حمل و نقل به سوریه و حمل کالا از طریق دریایی و زمینی و هوایی به سوریه

حمل و نقل به سوریه – حمل و نقل پرهزینه ترین بخش از پروسه صادرات به شمار می آید و تغییر آن مولفه قدرتمندی در کاهش هزینه ها و رقابت پذیری محصولات است. شما می توانید با استفاده از کارشناسان باتجربه ما، محصولات خود را از یکی از روش های زمینی، هوایی و دریایی به کشورهای منطقه و جهان صادر کنید. تیم خبره ما توانسته با شناسایی کریدورها و عوامل و بازیگران تاثیرگذار آن، هزینه های جابجایی کالا را کاهش داده و خود را به عنوان یکی از فعالین عرصه حمل و نقل به سوریه و دیگر کشورها مطرح کند.

 

درباره حمل و نقل به سوریه بیشتر بدانید

یکی از دغدغه های تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبحث حمل نقل به سوریه و امنیت کالا برای صادرات به سوریه می باشد .

سوال های متفاوتی برای حمل نقل ارزان و مطمئن به سوریه وجود دارد.

چگونه بار را حمل کنیم؟ ارزانترین مسیر حمل و نقل به سوریه چه مسیری است؟ مسیرهای متفاوت برای حمل و نقل به دمشق چه مسیرهایی هستند؟ کوتاه ترین زمان انتقال کالا چه مسیری است؟ ارزان ترین مسیر حمل و نقل چیست؟ و بسیاری از سوال های دیگر که البته شرکت نورالفرات می تواند به این سوالات دیگر پاسخ بدهد و همچنین در مسیر آن ها به شما خدمات ارائه دهد .

مسیر های مختلفی برای حمل و نقل به سوریه وجود دارد که ارزان ترین مسیر تا کوتاه ترین مسیر و دیگر راه های مطمئن برای حمل و نقل میتوان نام برد و توضیح داد:

1- مسیر بندعباس به لاذقیه که حدود 20 تا 30 روز طول می کشد .

2-مسیر ترکیبی که کالاها به صورت زمینی تا بندر مرسین یا اسکندرون ترکیه حمل میشوند و از آن بنادر به سمت بندر لاذقیه حمل می شود.

3-مسیر عراق که می توان با کم ترین زمان از راه زمینی برای حمل و نقل اقدام کرد که حدود ده روز طول خواهد کشید.

4-مسیر هوایی که برای نمونه کالاها و بارهای با حجم و وزن کمتر هستند که حدودا دو روزه می رسد.

شرکت نورالفرات با دفاتر فعال در ایران و سوریه به دنبال کوتاهترین زمان برای حمل و نقل و همچنین ارزان ترین راه حمل و نقل برای تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایرانی است و در تمام پروسه حمل و نقل در کنار شرکت های ایرانی حضور دارد و تمام پروسه حمل و نقل به کشور سوریه را از مبدا تا انبار مقصد به عهده می گیرد.

خدمات ما در عرصه حمل و نقل به سوریه

انجام کلیه امور حمل و نقل از درب کارخانه تا محل تحویل کالا به مشتری
مشاوره در زمینه حمل و نقل کالای اختصاصی شما

حمل و نقل به سوریه

حمل و نقل و ترانزیت کالا به سوریه

شرکت بین المللی نورالفرات امکان ارسال کالا و تجهیزات را از طریق هر 4 گزینه پیش رو داشته و با توجه به کالا و محموله صادراتی شما شرکت نورالفرات بهترین گزینه را پیشنهاد داده و تا رسیدن محموله شما به مقصد در کنارتان خواهد بود.

کشور ما از 4 مسیر به کشور سوریه مرتبط است:

1) مسیر هوایی

2) از طریق کریدور دریایی بندرعباس – بندر لاذقیه

3) ترانزیت کالا از طریق مسیر زمینی

4) ترانزیت کالا از طریق کشور ترکیه