اعطای نمایندگی در سوریه

اعطای نمایندگی در سوریه - اخذ نمایندگی سوریه

اعطای نمایندگی در سوریه - دریافت و اخذ نمایندگی در سوریه و دمشق

اعطای نمایندگی در سوریه و کمک به دریافت و اخذ نمایندگی در دمشق یکی از خدمات تخصصی شرکت نورالفرات در جهت اعطای نمایندگی در سوریه است که بصورت کامل به صاحبان سرمایه و علاقمندان به فعالیت اقتصادی ارائه می دهد.

بررسی راه های اعطای نمایندگی در سوریه

یکی از راه های ورود به بازار سوریه اعطای نمایندگی در سوریه  به تجار سوریه ای است . با ارائه نمایندگی به تاجرهای سوریه ای با توجه به شناخت این تُجار از بازار سوریه و همچنین ارتباط های مناسب با دیگر تاجرهای سوریه ای و اتحادیه ی عرب و شمال آفریقا و در نهایت بلوک شرق اروپا می توانند بازاریابی ، فروش و پخش محصولات و تولیدات ایرانی را به راحتی انجام دهند.

اعطای نمایندگی در سوریه - اخذ نمایندگی سوریه

اعطای نمایندگی در سوریه – اخذ نمایندگی سوریه

تاریخ دریافت نمایندگی در سوریه

اعطای نمایندگی در سوریه آن هم به تاجر هایی که از دیرباز در مسیر جاده ابرشیم بوده و تاجرزاده و تاجر دیده هستند و تاجر نسل چند هستند و همچنین با پیشینه و ارتباطات عالی این تاجرها اعطای نمایندگی محصولات ایرانی در کشور سوریه یک راه از راه های پیشنهادی بسیار مناسب برای ورود به بازار سوریه می باشد.

اخذ نمایندگی در سوریه چگونه است

اما نکته ای که در این میان بایستی مورد توجه قرار بگیرد شرایط حقوقی اخذ نمایندگی در کشور سوریه است و قوانینی که دولت سوریه در این رابطه وضع کرده است، پیشنهاد ما برای شما این است که قبل از هر اقدامی در این بازار با کارشناسان آن مشورت کنید.

شرکت نورالفرات با در اختیار داشتن وکلای توانمند جدیدترین اطلاعات حقوقی کشور سوریه و مطمئن ترین روش تجارت و اعطای نمایندگی را به شما ارائه خواهد داد.

روش های اعطای نمایندگی در دمشق

شرکت نورالفرات به 3 روش زیر به شما کمک خواهد کرد تا در سوریه نمایندگی خود را به صورت انحصاری یا غیرانحصاری اعطاء کنید:

الف) ثبت شرکت رسمی در کشور سوریه با شراکت با سرمایه­­گذار سوری و راه­اندازی دفتر نمایندگی سوریه

ب) اعطای نمایندگی به صورت تام به تجار سوری

ج) اخذ نمایندگی توسط دفتر دمشق شرکت نورالفرات